Ми в сайта не ми дава да си пипам настройки (Сем.иПриятели итн),щото нямам клиентска парола. А такава мога да задам само от главния си номер. Обаче за да имам
главен номер трябва да отида в офис и да кажа кой да ми е главния номер, при положение, че съм на LOOP U&ME т.е. имам карта за мен и за жената... А през
ууу друг път като отворя едно23 е пълно с постове "за добро утро" с атачнати песнички, ся затва влезнах и няя нищо :> ай че на кафето и цигарата им е скучно
До скоро да пишеш по стените и да "сръчкваш" непознати хора беше възможно единствено в затвора. Благодарение на fb, това вече не е така. (via Plamen Peev)