helperOK
плана за утрешния ми ден: като изляза от затвора, отивам в МВР и после да си платя "удоволствията" в НАП! Е, нема да умра от скука, май?
FromTheInside
гаджето на брат ми ще идва на романтична вечеря. искам навън, не ми се слушат любовни звуци...стената е тънка!
razloginfo
Затварят изхода от Разлог към Благоевград поради ремонт
http://razloginfo.com/news.php?item.3526.1