Anellya
@Method-X Единственото затваряне на очите ми беше, докато мигам. Но добро утро и на теб!
Anellya
И за да затвъря този си ранг ще напиша. Изцяло съм се потопила в магията на литературата и щателно анализирам думите на автора и действията на лирическият герой
t0m3kk
Лога расте адски бързо... Към момента е около 10,000 , но му дадох Disable, че ми писна да кликам да затварям прозорчетата долу в дясно...
RadialEx
е не знам как да ви кажа просто в каква смешно-конфузна ситуация се озовах заради една врата, която не може да се затваря!!! XD
LiliyaDianova
когато една врата се затвори, винаги друга се отваря. но често ние толкова упорито и напрегнато се взираме в затворената врата, че не забелязваме другата.