Търсене на постове: атв

VivoPlaces
@sown Покана за затворената бета, която ти отдавна имаш :)))
____♂
spaceman90
Скоро се очаква да бъде приет нов закон,който гласи,че ако блъснеш човек на улицата няма да бъдеш вкаран в затвора,стига да имаш пари да си платиш...
http://www.dnes.bg/index/2010/11/12/letish-s-200-na-pytia-plashtash-i...3655
VivoPlaces
С радост искаме да ви приветстваме в затворената бета версия на Vivo! Добре дошли и се забавлявайте! http://blog.vivo.bg/?p=51 :)
____♂
spaceman90
...е па я затва съм си чистник :D
Генадий Иванов
m0tion
На руска кола вратата и на жена устата се затварят само с сила !
Peter Nikolow
bgdn
@HuKouCu ами направи снимка-две и виж. Отделно виж на колко щракания на затвора е (има програмка за целта (чете EXIF информацията)).
Цончев
tsonchev
@FromTheInside когато искам да си проверя *88 не ми дават, обаче като затворя слушалката ми пращат съобщение колко ми остава от ноята стоп сметка.
Мануел Симеонов
Manuel
@sandprince мисля си квото си искам, в общи линии всеки това прави, затва си на тоя хал брат ;>
KOBRETI
Картинг новина: Картинг писта Konza затваря за зимата
http://auto-kart.com/novina.php?id=232
Иван Савков
sandprince
Извод: издигам отново стената и се затварям в своя си свят, там не ме раняват, не кървя и съм сам. Може да си умра в него, но знам, че ще съм по-добре
Георги Динков
gogata2427
4гб. картата ми пристигна,сега форматвам 2-то гб. и мушкам новата : )
VivoPlaces
Хей, съвсем скоро стартираме затворена бета версия на сайта. Ако искаш да си сред първите, получили покана, отвори Vivo.bg и разбери как. ;) http://vivo.bg/
В. Сотиров
sown
Ако съдбата ти затваря вратата, влез през прозореца! ;)
Страница: 23 24 25 26 27

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата