Търсене на постове: баба ти

semprom
Баба ми отива на село ... какво по хубаво от това? :) :) Freeeeeeeeedoooooooooom :D
Стоян
Kane
Баба получава iPad за своята 100-годишнина - http://www.pcceni.bg/news/p3-3288-0.html
шУс!
notexist
косата ми е кошер, очите ми са някакви тъмни петна, гласа ми е паднал.. общо взето приличам на... кой е казал, че баба яга няма дъщеря?!
Peter Nikolow
bgdn
Press: "Мамят баба, внучката й чакала пари на летище, блокирана от исландския вулкан"; Циганите вече лъжат и с вулкана...
Йордан Яламов
Yalamov
Ще си направя бъркани яйца с зелен лучец и пилешко филе и ще си пасирам 1 буркан домати от баба ми XD и ще се разбия!
Георги Динков
gogata2427
Тъкмо щях да тръгвам за даскало и бабка вика:"Яла баба да ми направиш кафе,че ме е страх да не Ви разваля кафе-машината" - Тцтц,какво толкова...
LiliyaDianova
@viktorkoichew трябваше да взема едно писмо на баба, че участва в няква тъпа игра, пък те с дядо са на село.. сичко аз върша, за втора поредна година :D
Ally
alish
@schizophrenia ако не, му направи чай от магарешки бодил. :D баба каза, че на нейния бившия му помагало. :D
Георги Цветанов
t0m3kk
пффф ебати тъпия фейсбук... не иска да ме обвърже с Баба Миха Пашовата и т'фа си му е !
Георги Гърдев
GeorgeSG
У баба и дядо съм.. седнал съм на терасата с лаптопа, гледам залеза, слушам радио1 и крада нет от съседите. Кво повече му трябва на човек :D
Ally
alish
"хах баба ти се изживява като месията..." "еми... меси хляб!"
Ally
alish
...и все пак беше странно баба ми да ме муфти цигара...
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ехе.. у баба и дядо съм и има WiFi в целия апартамент. Да живеят съседите и силните рутери на BTC :)
LiliyaDianova
Такаааам, справих се с лепките за писмото на баба, сега остава само да ида до пощата и да го пусна.
LiliyaDianova
Времето е чудно! ^^ Отидох до Изток да взема на баба някакво писмо и се прибрах пеша. Не знаех, че в Борисовата по това време е празно. Ще го имам впредвид. :P
Страница: 19 20 21 22 23

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата