alish
баба, дядо, майка, татко. прекъсват ме за найсти път. отказах се. умрях от скука. чак разцъквам анкети във фб...
rups
Офф тези Pendulum обаче са си едно си баба знае, едно си баба бае.. никакво развитие..
alish
а сега да обсъдим родословното дърво по майчина линия..."баба неделя, баба дена, конди..." "абе ти това от недялка ли го знаеш?тя не е толкова дърта,не знае..."