sown
Честита Баба Марта! Бъдете живи, здрави, бели и червени във вас да блика щастие и любов! Възраждащата сила на Пролетта отново да озарява с обич сърцата Ви ^^
sown
Наистина днес деня взе да става все по-хубав, слънчев и усмихнат :-) Мисля да разходя моята любов.. да посетя баба, да и подаря една мартеничка.. 2 be continue
Jordanova
За Баба Марта освен видеото днес сложих и много снимки на мартенички. Разгледайте ги.
http://bg.fanopic.com/baba-marta/entertainment/albums/show/2562
yuliyan
@Method-X, борба за оцеляване? Ако ми намериш някоя богата баба, ще съм по-доволен :/
notexist
а пък кой е казал, че баба яга няма дъщеря?!