Miraculous
Малко на гости при баба ми съм. ;д
Domsdey
Много мразя като по средата на песента чуя "RAFTER DATA BG" или "РАДИО НА БАБА ТИ ЧОРАПИТЕ".
eyankulov
Заклевам се, че по-бавен интернет от този при баба ми няма никъде. Като искам да потърся нещо в Г оставям ff и се връщам след 2 мин...
t0m3kk
Пфф майка ми чак после ще се прибере от болницата... Снощи баба ми наистина е била много зле, нек'фи микро инфаркт-и и т.н.. И сутринта се оспах яко...