Търсене на постове: бадминтон

Георги Цветанов
t0m3kk
Сериозно обмислям дали да не почна да тичам в парка до нас... Още повече, че по цял ден нищо не правя и имам време за к'фото и да е :)
ilkogruev
Спортното министерство не знаело за намеренията на СК Бадминтон - Стара Загора
http://feedproxy.google.com/~r/cci-stara-zagora/~3/3LowBMkHnTU/6217-s...gora
Коментирай · May 17 2011, 23:34 през RSS
Yana
Yancheto
Завърнах се от 10 минутен спорт - бях изпитана по бадминтон на теория...
Stelian Atanassov
stat1973
@sibo Това бадминтон не му ли викат и федербал? :) Кажи го като за простосмъртни... и все си мисля, че Китай няма много общо с федербала, освен шампионите де ;)
Сибо
sibo
Китаец да не може да играе бадминтон, все едно е българин да не може да пие ракия!
1218739384441850.jpg pekin2008
Продължава китайската доминация в бадминтона
http://sportni.bg/olimpiada2008pekin/?tid=40&oid=2504779

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата