Ourz
Мразя го тоя firefox. Всичките ми сайтове заминаха на кино. Изложиха се повече от IE с тая нова версия, да ги еба ...
gogata2427
още една приятна баладка <3 <3
notexist
На път за Стара Загора минахме през Балчик за по накратко :Д
schizophrenia
пък на мен ми стърчеше надут балон от пощенската кутия ... дерзайте.
LoveCappuchino
пфф направих близо 8 обиколки на Сердика Център,след което подивях,след което играх волейбол и ядох боб с лютеницаа...
gogata2427
мауеее , на каквито балади съм подкарал .. ;xx тия дни трябва да се съберем някъде ..
BurnX
Сами ли управляваме съдбата си, или ни манипулират невидими сили? Многообещаващият амбициозен политик Дейвид Норис (Мат Деймън) се влюбва в красивата балерина Е
http://www.izvestni.info/2011/03/adjustment-bureau-2011.html
да правя, много ще станат
http://psy.idev-bg.com/ тука постовете от стената са си ебали мамата 
Apr 07 2011, 21:32И аз забелязах, че не е мръднал. И при мен някой нямат проблеми. Ами не знам - при мен се отварят, скоро трябва да почне и при всички да е така
Apr 07 2011, 21:34Добре, а защо при мене всички сайтове се отварят перфектно под ff4? А съм с инсталиран ff4 още от бетата.
Apr 07 2011, 21:36@human - не знам. При някой прави проблеми, при някой не. Но при повечето хора, които съм видял скапва тая работа.
Apr 07 2011, 21:37Сигурно с ъпдейт ще го оправят, явно е бъг. От Mozzilla да не са луди да налагат нови стандарти.
Apr 07 2011, 21:40