LoveCappuchino
уф...не знам от какво ми е толкова депресирано...засега обвинявам глобалните проблеми,но..ми е ясно,че едва ли е само заради тях..егати тъпото.
Chocolate
Фотографски изблици на една приятелка ^^ Нааайс.
bgdn
Не бил "шведски, а съветски", не бил "сексуален" а "социален", на бил "Баба дала на войника", а "Балада за войника".
Ourz
Е търпях търпях неграмотност, ама да пишете България - балгариа вече е тъпо ...
lpetrov
to i7 or not to i7...това е въпроса :?
CECOOO
Много са ми смешни, като кажат "България над всичко" да не сме нацистка Германия дееба..
100% ще има още някой с вувузела, банални станаха
, измисли неква друга изгъзица - иди с рокля примерно 

Mar 17 2011, 22:49Хммм не, просто роклята не е вариант!
Mar 17 2011, 23:01Или по-специален костюм... от sexwell, например
Mar 18 2011, 06:30@yordanoff ейй пък как не се сетих за това миналата година (tmi) !

Mar 18 2011, 15:36