Търсене на постове: бал

Ally
alish
fuck off. не съм виновна за глобалното затопляне.
Апостол Апостолов
1283743108463559.jpg apostoloff
"Балкански нрави: тук възпитаните хора минават за мухльовци, а простаците- за смелчаци."
http://www.Otslabni.net
Преслав Панайотов
pisio
@Gothika47 ако си заебал psp-bg.net може от време на време да драскам в тоят сайт... а той за какв ое ?
Георги Динков
gogata2427
Подготвям се психически да хвана балкана на бащата и да хукна към язовира,че да се поразкарам! :)
kypidoncheto
@nacholibre; не на мене, бе : D значи, заставаш на балкона ии почваш да викаш това, което каза на мен ^^
Peter Nikolow
bgdn
@sown виж Бала какво каза за Спортинг и кризата. Много мъдър както винаги...
Peter Nikolow
bgdn
@Method-X ама ти да не си мислиш че комшиите правят нещо по-различно... и те крадът от нас и се получава феномена "музика от балканите" виж Балканика ТВ
Георги Марков
technomobile
http://techno-mobile.eu/item/8481 Балкан Сървисис и Селматик интегрираха Atlantis ERP с Инфоплюс в Multirama
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Мисля да дефрагментирам мозъка, че тоя понеделник си ебало капаците...
Георги Динков
gogata2427
btw..0ще не съм решил дали днес ше черпя или тия дни на басеин,другия вариант беше за 5 дни на балкан и спането от мен,ама тия шомпали мълчат,нищо не предлагат.
shimamoto
оф, аре да не й отговарям на тоя коментар, щот си ебало майката
Георги Динков
gogata2427
Тоя вариант е направен прекалено поп-фолк,на Слави изпълнението е по-като за балкана.. ;))
Радослав
Soul4o
седя си на балкона с фас в ръка и гледам изгрева :)
-=*****=-
mitternacht
@bekyarov а, ранобудник :Д Просто и аз тръгвам, ама на някакво балканско село :) Къде ще си на море?
Мартин Маринов
podmatrix
@alish @n3mo преди време ми беше дошла идеята да им създадат изкуствен остров тип Предградие 13 :D Щеше да има яко канибализъм и щяха да се изядат
Страница: 43 44 45 46 47

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата