alish
fuck off. не съм виновна за глобалното затопляне.
apostoloff
"Балкански нрави: тук възпитаните хора минават за мухльовци, а простаците- за смелчаци."
http://www.Otslabni.net
bgdn
@Method-X ама ти да не си мислиш че комшиите правят нещо по-различно... и те крадът от нас и се получава феномена "музика от балканите" виж Балканика ТВ
eyankulov
Мисля да дефрагментирам мозъка, че тоя понеделник си ебало капаците...
gogata2427
btw..0ще не съм решил дали днес ше черпя или тия дни на басеин,другия вариант беше за 5 дни на балкан и спането от мен,ама тия шомпали мълчат,нищо не предлагат.
shimamoto
оф, аре да не й отговарям на тоя коментар, щот си ебало майката