Търсене на постове: бал

Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
Във всички заведения в Mall of Sofia вече се пуши само на балкона - пушенето е забранено в целия мол! Крайно време беше! :)
Гергана
Geri
умна сметка палща всичко... ала бала
шУс!
notexist
време ми е да си опъна дъртите кокали и да затворя сбръчканите ми очи.. сладки сънища, деца, пазете се от торбалан!
Georgieff
@flox Ааа аз съм в Испания сега ... по принцип в Стара Загора често вали...ама тука си ебало майката ( с извинение ).
Георги Марков
technomobile
http://techno-mobile.eu/item/8350 Балкан Сървисис организира обучение „Основи на Business Intelligence“
Иван Савков
sandprince
Живеем в 21-ви век...а все още има балъци дето работят с CorelDraw...
Иван Савков
sandprince
@svil4ok тва е...си ебало мамата :D
Петьо Пенев
dj_aquarius
@Gothika47 бали му маиката преди 2-3 седмици и мен ми изкокна такова съобщение обаче нема поражения от него :D
Плами
1280233557914326.jpg plam4ica
plam4ica: Глобалното затопляне се ускорява http://bit.ly/cM2FjP (via @svejo)
Плами
plam4ica
plam4ica: Глобалното затопляне се ускорява http://bit.ly/cM2FjP (via @svejo)
Леприкон
ZzZaPyr
УНСС: "Първо класиране Направление "Администрация и управление" С бал 25.86 " Стискайте палци и за ВИАС :)
Peter Nikolow
bgdn
@sandprince абе на някакво Sony Vaio идва в пакет с лаптопа. Даже идва и с разни Sony истории Vegas, ала-бала ама нема време...
just rosko
rosko
@alex95 Ми ок, дано тогава стане.... :D:D:D някой балама може и да се хване.. :)
Мустафа Бялк
1279684885895118.png bialk
На вр. Мусала - Покривът на Балканите http://bit.ly/cIU2kc (via @svejo)
http://bit.ly/cIU2kc
Георги Динков
gogata2427
Тия дни предчувствам втори тур на акваленд,а след това май ше успеем да се съберем и за балкана.. :)))))))))))
Страница: 45 46 47 48 49

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата