shimamoto
как ще се плесна с дънки на бала, не е истина просто. деба свещената простота и суета.
shimamoto
всеки ден ти е абитуриентски бал
gogata2427
мина към албума с тъжните гръцки балади..Чопара му даде идеята - добра идея!
gogata2427
слуша гръцки балади и това го натъжава,НО не би спрял музиката!..
gogata2427
Иеее,гецата с нови гръцки балади,пПрЪъЦ!
Sham
Най-доброто творение на Балканите- това е псувнята.Тя прави чудеса.Бих я препоръчвал,ако бях психолог.
tarato
Руски блокбастър за Колчак и глобален тероризъм в програмата за неделя, 25 април
http://bg.filmboxx.com/article/553