gogata2427
Ся последно - дали да ходя на бала или да не ходя..
artandblog
Drawing Day е глобално събитие, което цели да насърчи всеки един от нас да порисува в името на изкуството. Художници, от сял свят, ще се включат в него и щ
http://artandblog.com/artandblog/?p=2220
gogata2427
Защо по дяволите да се събираме за бал като изобщо ние не сме клас..Последното ни събиране беше в 6-ти клас,от тогава не сме сядали заедно на маса..
gogata2427
Де'а,много се чудя дали да ходя на нашия бал..
LiliyaDianova
когато Торбалан си ляга, проверява за Чък Норис под леглото!
sown
Слушам: Балканджи - Под камък студен! (bg)
Anellya
Нямам балон имам мечта! Имам балон - нямам мечта...
acnapyx
"Само когато губиш е важно да го правиш достойно. Когато печелиш, общо взето няма голямо значение достойно ли е или не." (c) ебаллисъмгокой