Търсене на постове: бал

Георги Банков
federer11
@gogata2427, е за основно образование що за бал е :D ? Пък и с този клас ще ти е единствен, нали? Свършваш училище и нищо вече няма да е същото :D
Георги Динков
gogata2427
Как ше е един?.. :D За основно,за средно и за висше има балове.. :D @federer11
Георги Банков
federer11
@gogata2427, ами балът е само един. Като изключим една позната, която досега е канена на 9 :D
Георги Банков
federer11
@gogata2427, отивай на бала!
Георги Динков
gogata2427
Ся последно - дали да ходя на бала или да не ходя..
Art and Blog
1273564140443961.png artandblog
Drawing Day е глобално събитие, което цели да насърчи всеки един от нас да порисува в името на изкуството. Художници, от сял свят, ще се включат в него и щ
http://artandblog.com/artandblog/?p=2220
Георги Динков
gogata2427
Защо по дяволите да се събираме за бал като изобщо ние не сме клас..Последното ни събиране беше в 6-ти клас,от тогава не сме сядали заедно на маса..
Георги Динков
gogata2427
Де'а,много се чудя дали да ходя на нашия бал..
LiliyaDianova
когато Торбалан си ляга, проверява за Чък Норис под леглото!
Иван Савков
sandprince
кааааааааак да измисля 15 различни покани за абитуриентски балове :D
Георги Марков
technomobile
http://techno-mobile.eu/item/7049 Балкан Сървисис и Altec
В. Сотиров
sown
Слушам: Балканджи - Под камък студен! (bg)
Йорданка
xyfi
Българският мъж - балкански супергерой в леглото http://bit.ly/dkZbs7 (via @svejo)
Анелия
Anellya
Нямам балон имам мечта! Имам балон - нямам мечта...
Аспарух К.
acnapyx
"Само когато губиш е важно да го правиш достойно. Когато печелиш, общо взето няма голямо значение достойно ли е или не." (c) ебаллисъмгокой
Страница: 51 52 53 54 55

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата