aftercollabz
Плаши ме не толкова глобалното затопляне, колкото глобалното затъпяване.
alish
а са ме намерили и като "пръсти на краката","коледно куче","сапунени балони","преплитане на цветовете" и "обичам те" O.O
patblansh
Мисля да ви поговоря малко за балните рокли. Първо ще започна от роклята „русалка”.
http://arogantni.com/balni-ne-rokli
arogantni
Хахаха, мда, някои съученички си махнаха мустака за бала. Добре, че има такива повратни в живота моменти, че да се вземат в ръце
arogantni
Как да се направя на Мортиша/Русалка/Средновековна принцеса/Булка на бала?
http://arogantni.com/balni-ne-rokli
Rx-Ende
Е*ати балъка съм. Влязох за първи час икономическа информатика ><
ZzZaPyr
В рапа има хомосексуално напрежение, добре дошъл на нашето вербално упражнение.