Търсене на постове: бал

Юлияна Шапкарова
Kamino
Минералната вода на Сапарева баня е най-горещата вода на Балканите, която изригва и е единствения балкански гейзер, една от забележителностите на града.
http://sites.google.com/site/journalecology/balneokurorti-i-lecenie/m...bana
Ally
alish
@feronia защото шиз била червенокоса по душа, аз съм руса по душа и... тр да има баланс :D
Ruslan Trad
1264339774462656.png Sham
Проектът „Триединство“-модернистична идея от сърцето на Балканите http://bit.ly/5B8QBs
http://bit.ly/5B8QBs
Йорданка
tenderlilac
всъщност безсмислената колекция от стъклени геометрични фигурки със балончета въздух-зодии в тях се оказва особено полезна, когато учиш стереометрия ;d
Еди
CaptainEgoism
@Drake абе ние учим за оня пич дет си е ебал майката...ама аз свалих около 23-30 нещица от помагалото...едип се казваше :D имам и толкова запас за антигона :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Леле как красиво ми изби баланса. Meltdown.
hurmaqny
@disappointed ти пък защо да си лошата? но си прецени дали да й кажеш сега истината и да я натовариш или да оставиш ралица да я баламосва...
Юлияна Шапкарова
Kamino
Град Сапарева баня разполага с много добри условия за развитието на балнеотуризма.
https://sites.google.com/site/journalecology/balneokurorti-i-lecenie/...bana
Туристбг
1264071669166789.jpg turistbg
Гранд хотел "Поморие" ще получи приза "Диамантен глобус" за най-добър хотел на Балканите. Това е най-високата награда в хотелиерството, равна на изкачването на
http://www.turistbg.com/novini/2575-nai-dobrijat-hotel-na-b...nite
Радослав
Soul4o
вербални титани ! (music)
Стефан Митев
Rx-Ende
Изровихме колата и баща ми тръгна лека по лека към Балчик. Ако стигне ще вземе багера и ще се прибере с него. XD
Георги Цветанов
t0m3kk
Ебало си е майката брато... преди малко се събудих и имам толкова power, че ако хвана 1 вария 15кг. мога да бутна 8 етажен блок с нея :D
Иван Савков
sandprince
си ебало мамата. сетих са че тряя правя визитка за некъв кинезитерапевт...аз идея неам кво е тва, а и съм попийнал...си ебало мамата...
Паола
Paola
Защо слушам балади... сега ми е тъжно:(
Digital Rebel
1263760107634285.png digitalr79
Котаракът без топки - една балада за кастрацията http://svejo.net/story/movies/413095-Kotaraku...astraciqta (via @svejo)
http://svejo.net/story/movies/413095-Kotarakut-bez-topki-ed...iqta
Страница: 62 63 64 65 66

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата