razloginfo
Село Баня протестира отново и каза твърдо "не" сметището
http://razloginfo.com/news.php?extend.3647
PredatorX
ох баня, ох кеф... пък да имаше и нещо за ядене.. още по-голям кеф ..
Rx-Ende
Тамън се изкъпах и отварям прозореца на банята, а от вън се чува "Ам ам ам ам ам ам връъъъъъм връъъъъъъъъм ам ам ам" XD
razloginfo
Село Баня е готово, с цената на всичко, да спре депото за отпадъци
http://razloginfo.com/news.php?item.3553.1
FromTheInside
гаджето на брат ми ще идва на романтична вечеря. искам навън, не ми се слушат любовни звуци...стената е тънка!