http://www.google.bg/images?hl=bg&q=%D0%B...mp;bih=639 какво излиза на киска :д
ми пак ще намесим руския език - значело котенце хах тия бабета
хеахеаХеа как ли е истинското име на това нещо
Май се казва Тривка
аз му викам кирка (от кир и ка)
Да това като го дадоха за пръв път преди време беше бая гледано и супер много се ядосах .. дееба шибанячето
аз я видях в Максим
а аз в моята баня
коя е тя btw ?
мен снимките и в Максим не ме кефят. Иначе е една от актрисите на "Стъклен Дом"
xD Или пък голямото огледало се е счупило...
и е останала в безизходица, милата... ама никак не е за завиждане!
Да не си гледал порно?
или правил
1-то
Е ко толкова просто му препоръчай филма и върви в банята хеАхеАХ
хаехехаехахе ще му го върна аз някой път
Ами за мен критерият е постоянна адресна регистрация, тея от НСИ, ако не ги кефи - да се ебът в гъза
Мда, сега понаправих малко проучване и излезе, че тряа се пишеш където си. Даже и ако си на общежитие се пишеш там.
exactly!
Майната им, аз се отказах да се регистрирам... То ми иска квадрати на всяка стая а-у .. ей ся Да ги мерят като дойдат xD
да е, ти представяш ли си да седна да ги меря ?! 90 кв.м. е цялата къща (1 етаж), банята е ~6 кв.м., кухнята ~9кв.м и т'фа е
http://www.google.bg/images?hl=bg&q=%D0%B...mp;bih=639 какво излиза на киска :д
Mar 29 2011, 01:51ми пак ще намесим руския език - значело котенце
хах тия бабета 
Mar 29 2011, 01:57хеахеаХеа как ли е истинското име на това нещо
Mar 29 2011, 01:59Май се казва Тривка
Mar 29 2011, 02:03аз му викам кирка (от кир и ка)
Mar 29 2011, 09:18