ZzZaPyr
Банята се опита да ме убие ;D
nikitov
Mисля да направя една баня да се събудя малко, че почвам да заспивам... Срамммм, а е толкова рано :Д
blacksnoopy
Ех това бръснене. Запътвам се към банята..
venom
Офффф.... е върнах се от шибания язовир... както и очаквах нет нямаше :@ Глобул са шибаняци... Поне му свърших бензина докато обикалях с колата из близкото село
ZzZaPyr
Много обичам да се разхождам гол след баня ;D
KOx2
Деца, незнам за вас, но аз помня когато интернета беше с по 32кб/с ... а сега докато мина през банята за 1 душ и вече имам сериал да гледам ...
nikitov
Вечерта завърши с баня.. Лека и мека на всички.
miStalE
окъпах сееее айде да ми е честита банята хахахахха