miro91
оххх колко е хубаво след баня ... по халат само ...
rhea
Днес е страхотен ден. Незнам какво е навън, но на мен ми е едно такова яко и пролетно и суупер весело. Слушам WASP и след като мина през банята отивам в парка
Nick
Да им пикая в ушите шибаняци от енергото, цял ден няма ток на цялата улица, спират си го ей-така просто..
Qlamoff
Влизам в банята и после лягам да спя, че утре даскало, а после разкарване из Варната.... пфуу....
notexist
флязам у банята. дано не се удавя!