_e7
Какво се промени в животите ви през последните 10 години, което имаше най-голям отзвук? Аз съм си същият келеш, но карам баси яката кола (беше ми нещо като мечт
aviatrix
edno23 като мастодон сървър?
mitternacht
Тук е красиво място. Мисли тъй тихо застинали във времето, като в кехлибар. Място за съзерцание и носталгия. Място за щастие и обич.
joronedelchev
През 2013-а съм си играел да събирам бисери, написани от хората в Едно23. Ами много са си забавни.
https://georginedelchev.com/2013/12/29/%d0%ba%d0%b0%d0%ba%d0%b2%d0%be...-eu/
mitternacht
Колко само сме се променили, от момента в който сме написали първата си мисъл тук, до сега.... Времето е река, а ние се носим по нея, между непознати брегове.
bgdn
"...Абрахам Линкълн е роден в дървена колиба, която построил собственоръчно."
http://www.gatchev.info/fun/bg/pearls.html
bgdn
Банкерите виждат чашата наполовина тяхна.
no
стари сме и си почиваме
May 06 2026, 12:39Do a barrel roll
May 08 2026, 12:25