Търсене на постове: ба

-=*****=-
mitternacht
Ставало ли е някъв гаф, като сте прщли голи снимки? В контекста на въпроса- има ли някой, който не е?
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@bgdn отеби ги тия ретро-пц, нямат си и на идея за какво говорят 99% времето.Щом ме блокнаха от страницата си като им казвам когато пишат глупости :)
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Bringing BACK The iPhone Headphone Jack @bgdn
Боби
838669b1b0d1cb391bdff8fc5b268674--red-rooms-david-lynch.jpg Bobdweller
Новият Twin Peaks започна бавно и сякаш нямаше мн общо с предните сезони, но с времето доказа точно обратното. Навързаха мн неща и пак завършиха на cliffhanger.
Боби
avLdqH4.jpg Bobdweller
Сядам да гледам Twin Peaks със сладолед "Twin Peak"! :D The hype for the last two episodes is very real tho!
Еми Окснитси
dandelion
Имам толкова много да уча, че чак не ми се учи.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
ха, днес стават 9 години от как съм регистриран тук ! :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Как се нарича коктейл от две ракии и газирана вода? Сода биКАРНОБАТ.
-=*****=-
mitternacht
@dandelion Чъ Ръ Дъ, Глухарче :) Всичко най-най-хубаво ти пожелаваме :)
its not Eddie
_e7
@bgdn ти на твоите постове новини ли викаш :D
http://brutalstreetfight.com/woman-arrested-after-filming-herself-stu...ore/
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Днес инсталирах Windows на новия ми Андроид телефон. След около 30-тина минути почти ми беше паднала ръката докато разкарам Windows Aero ефекта....
Alex Moran ™
eMkyyy
Много е лошо да трябва да излизаш от дома си а да са ти взели колата за целия ден :( .
hurmaqny
Пич, къде ми е влакът?
Еми Окснитси
dandelion
Cooolneees! Знам, че е от няколко години технологията, но след няколко месеца и ние ще я имаме в офиса :)
Snoopy
blacksnoopy
Баси жегата чиуек
https://www.relive.cc/view/1119957023
Страница: 8 9 10 11 12

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата