dandelion
Колко бихте платили в България за БМВ х5, 2011 със 120,00км? Искам да съпоставя цените с Дубай.
Bobdweller
Успах се, развали ми се батерията на колелото по средата на пътя, закъснях за работа, счупи се вратата на гаража в офиса. Jesus fuck, what else can go wrong! :@
eddy
Аз като любител на хляба мечтая да си имам собствена хлебопекарна и да правим най-вкусния хляб и натурални бисквитки!
mitternacht
Ако Цезар беше българин, сигурно щеше да каже: "И тьиливе, Бруте ве, дейба мааму дейба".
bgdn
В турската версия на Windows бутоните OK и Cancel са съответно:
- Тамън и Сакън.
mitternacht
Бихте ли напуснали страната да живеете в друга държава? Ако сте навън - бихте ли се върнали в България?
bgdn
Напълно безплатни снимки за Вашият сайт, блог, статия и много други неща.Почти всички са разрешени за използване и за комерсиални цели.
https://blog.jump.bg/70-saita-za-bezplatni-izobrajenia/
bgdn
"Всичко хубаво започва с К - Карнавали, Купони, Казанлък". Допълвам Курви, Кола, Кока.
https://www.facebook.com/vsichko.hubavo.k/
_e7
здр сеота, имам въпрос към вас - каква урл структура е най-добра за блог? site.com/ime-na-statia, site.com/2017/06/ime-na-statia, blog.site.com/...
nemesys
конфигурация за под 1000лв - някой :?
aviatrix
Когато баба ти звънне да ти честити деня на детето
:*
Aug 08 2017, 19:33@disappointed не знам на кого прилича, ама се сетих, че чакам от 2014 да ми отговори на едно ЛС
Aug 10 2017, 17:34майна, изтрила съм личните - нещо за наркотици беше, нали?
Aug 10 2017, 18:39много ясно
яко е че се сети 
Aug 11 2017, 08:33DM me
Aug 11 2017, 16:23