eMkyyy
Вкъщи бащата "Намали музиката" ... Дойда на работа пък шефа "Намали музиката" ... гррррр
scarlet
не мисля, че има нещо по-добро от следобедния сън. x}
tsonchev
Съдейки по-коментарите в новинарските форуми и сайтове, смело заявявам че 90 % от населението, са експерти по влакови катастрофи, експлозии, и други подобни...
eMkyyy
Дайте идея за коледни подаръци за родители.
bgdn
Когато ви кажат че във Дубай се намират 1/4 от световните строителни кранове... има защо...
https://lovindubai.com/dubai/celebrating-the-uae-the-10-pictures-that...nged
blacksnoopy
Хубаво е да си си у дома! - помислил си дядо Коледа, пресичайки македонската граница
eddy
Не мога да разбера необходимостта да си качиш подобна снимка. Е, целият фб вече знае какво ще има тази вечер.
alish
Любопитен факт на деня - като напишеш "сур елен" в google images се появявам на 2ри-3ти ред в резултатите.
mitternacht
КЪДЕ се запознахте с гаджето?
blacksnoopy
Коя ви кефи повече? За подарък на девойка, важен е външния вид / дизайн, качествата на продукта не са важни. Аз клоня към квадратната.
http://smartphone.bg/speakers/compare?ids%5B%5D=396&ids%5B%5D=387
alish
След дълъг ден и когато си изморен да се прибереш вкъщи, да е топличко, да сготвиш за 10 мин, да е вкусно и да си полегнеш. Баси.
Не не, направи си го
-> Бебе, римембър?
Dec 18 2016, 23:08Хахаха ясно
Dec 19 2016, 07:44Ииии се оказа че го няма в наличност.. задници.
Dec 19 2016, 16:36Аз съвсем случайно намерих вчера идеалния подарък за него. А дори и не бях излязла на коледен пазар. Толкова бяь радостна, че го накарах да го отвори директно
Dec 20 2016, 09:30Каквоооо е?
Dec 20 2016, 10:29