Търсене на постове: ба

Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
IMG_20161019_102704.jpg eddy
страхотен цвят... все едно буба гледам
-=*****=-
mitternacht
Вашите врънкат ли ви да се жените / омъжвате?
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
Утре е петък, а това означава, че ще има ядене и пиене на стажа :D
шУс!
notexist
Днес цял ден съм в офиса, прибрах се сега да хапна и очаквам всеки момент да ме вземат обратно да бачкам. Мрън.
Alex Moran ™
eMkyyy
Направихте ли плановете за нова година?
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
Само аз ли умирам от студ сутрин, не знам как ще изкарам зимата :(
Боби
5300102040_2_4_1.jpg Bobdweller
Този тип обувки според вас прекалено спортни ли биха били за официална вечеря, където дрес кода е костюм? :/
Fluxy
belushka20
Романтичен Level : Да й купиш езеро :D :D :D
Цончев
14590377_1200411526648265_1390604651684391477_n.jpg tsonchev
Защо американците си боядисват изтребителите с боя и петолъчки , които се изпозлват от руските изтребители ?
-=*****=-
mitternacht
(из новините) Зимните курорти търсят: 2 хил. готвачи, сервитьори... В Австрия им дават по 2000 евро на месец, у нас - 500 лева. ...Еми... кот-такоа.
Alex Moran ™
eMkyyy
Мммм приятната миризма когато в първия зимен ден пуснеш духалката...
-=*****=-
mitternacht
Мисля си, европейската поезия наистина е хубава, но арабската / персийската.... докато тука хората още са се избивали из горичките, там са писали поезия.
-=*****=-
Capture.JPG mitternacht
this :D идиотски имена на папките, ама такива ги ползвам от доста години
-=*****=-
mitternacht
Oh my god прая'т джихад на сайта :Д
-=*****=-
mitternacht
Имате ли вана?
Страница: 18 19 20 21 22

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата