mitternacht
Гледам Джурасик Уърлд... дееба идиотите, викнете 2-3 А10 и т'ва ше стане на пържоли за отрицателно време. Още малко с пиратки ще почнат да го плашат.
dilana
Баси тъпия мак. Не мога да ползвам мишката и да слушам музика едновременно през bluetooth.
nemesys
Тоя Пловдив си е друга България направо!
aviatrix
котката иска да стане водопроводчик ... маха решетката на сифона в банята... repeatedly...
"заден амортесьор" аре бегай у лево...
Oct 07 2015, 22:01моя заден амортесьор на колелото, е малко по скъп от този на колата ми
въпреки че е по-стар модел. Има си даже бърза и бавна компресия
Oct 07 2015, 22:22@tsonchev мда бе... ама очакваш на тази страница да няма нито една правописна грешка. и още на втория ред те плесва...
Oct 07 2015, 22:33ще им пиша да го редактират
Oct 08 2015, 18:54