mitternacht
Вечеря - checked. Баня - checked. Чаша вино - next.
mitternacht
в градския в плевен има нет... цивилизация!
eMkyyy
Е най-мразя като ми се прияде пица и знам ,че съм безсилен да кажа НЕ .
eMkyyy
Лол снощи ходих до бившата да си взема пощата уш за малко и си говорихме поне 30 минути... беше странно.
mitternacht
Работата ако не друго ме превърна в човек с някоя и друга стотинка в джоба... и в човек - доста циничен.
eMkyyy
Първи урок по скуба дайвинг (4 часа гмуркания) и немога да мръдна в момента...
blacksnoopy
Агетират ме за няколко концертчета в Англия, ама май не ми се харчат толкоз пари
SaTaSi
Омръзна ми от несериозни хора. Тези с дивана бяха дали срок от 45дни. Още никаква информация няма и тя ми вика ми ще се забави. Парти без диван ще правим май.
mitternacht
Гледах "Миниъните". Доста.... "meh..." филмче.
✓ температура
Nov 11 2015, 20:32:/ болен си?
Nov 11 2015, 20:39Не, имам само лека температура. Днес целия ден аграрствах навън по тениска със къс ръкав.
Nov 11 2015, 21:13Удари един парацетамол или аспирин и се надявам утре да си като нов... :/
Nov 11 2015, 21:16дремнах час и 20 и съм нов...
Nov 12 2015, 01:54