Rx-Ende
Тази много ми допада как се получи.
tedo92
Една от последните ленти, които бях снимал. Снимката сама по себе си не е добра, но пък беше яко палаткуване.
blacksnoopy
Календарът за тази есен изведнъж стана много натоварен: Персенк 80 км, Прилеп 65 км, Будапеща 42 км, София 42 км, Истанбул 42 км. Кинти и здраве ще трябват
bgdn
Бря... някой си купил мерцедес и не е почерпил...
dilana
Един зъб ми се беше счупил леко и не съм разбрал и 2 дена с температура 38-39. Едвам преживях едната нощ...
blacksnoopy
Пу деба, на последното състезание съм 15ти от 26 мъже. Трябва да съм в първата половина, но аз съм си виновен че не подходих с достатъчно внимание
mitternacht
Една хубава бира.... хубав джаз... като за неделя вечер.
blacksnoopy
След вечеря във Велико Търново, пристигнах у разградско. Утре ще ме жилят пчели
Д
Jul 29 2015, 11:45момичето или снимката ти допада?
Jul 29 2015, 11:56И двете! Тука за снимки си говориме обаче, don't get overexcited
Jul 29 2015, 12:04Р каза че си зле, и че тя е на снимката, а не Д
Jul 29 2015, 16:51Р и Д са като котката на шрьодингер, и двете съществуват в квантова суперпозиция
Jul 29 2015, 17:08