dandelion
Еха каква играчка си имам за следващите няколко дни! Мисля обаче 42мм е прекалено голям за мен
bgdn
PHP + multithreading = mission impossible
mitternacht
Времето в момента е ебахти скапанта жега. После изведнъж ще превключи на ебахти скапания студ.
eMkyyy
Искам да вградя към видео музика , снимки , текст , да барна малко и видеото като цветови фон и от сорта. Препоръчайте ми добра програма и да не е 1Гб и нагоре.
mitternacht
За какво си мислите в момента? Какво ви е в ума?
belushka20
Сънувах говорещ, пържещ се, ходещ рак с две витаещи консерви около него и държеще една хлебарка срещу мен, която е захапала друга буболечка.
mitternacht
Концерт на John Lawton и БТР. Ебахти кефа!
КЛА - СИ - КА
Jul 23 2015, 12:52хаха мн смешно1! поне аз не заспивах на пейката, Никола :Д
Jul 23 2015, 19:24Ами ти не спря да дърдориш бре, а и съм бъгнат, само рънинг тематики са ми интересни
Jul 23 2015, 20:05Аз съм си супер забавна хахаха Ама ти естествено ще ме изкараш виновна, че спеше :Х
Jul 23 2015, 20:17#nowplaying https://www.youtube.com/watch?v=Gd9OhYroLN0
Jul 23 2015, 23:44