_e7
на колко години сте и защо не сте майка/баща все още
tsonchev
Новата мода е да се тагнеш във фейсбук като оцелял в Непал
dandelion
Бях на интервю за работа в една от топ компаниите в Дубай... почти ме изритаха заради татуйровката. о_0
sickornot
Като работя от вкъщи и свършвам много повече :Д
coolpuppy
Ако не получаваш това, което ти се иска, то не си го заслужил.
bgdn
Видео от презентацията ми на SEO Conf'2015 - Ускоряване на World Wide Wait
mitternacht
Толкова ми е скучно, че ше гледам порно заради сюжета.
dandelion
Интересно ми е да видя какво е това (споделено във фейсбука ми), но сайта не зарежда в Дубай. Anyone has YouTube link?
http://m.talant.btv.bg/video/videos/season-4/neverojatnijat-gajdarski...html
belushka20
Ебаси мамата.. на едната снимка ме изкара на 30(профилната ми), на другата 27.. И на снимка преди 2 години - на 24..
dandelion
Най-гадното да си търсиш работа по същото време като приятеля си е, че той е по-"добрия" пол, по-"добра" националност и по-"добър" цвят на очи и коса => има ..
майка ми на твоята възраст е била с близнаци
не се оправдавай бе малкия
May 16 2015, 11:52На 22. Твърде рано е все още.
May 17 2015, 01:28На 26. Главно защото няма с кого.
May 17 2015, 17:09Четири години сериозна връзка и все още усещам, че ми се обикаля по барове с нея или с компания, а не ми се гледа дете
May 18 2015, 22:24Днес съм определено по-добре
даже си бях на работа и не исках да се гръмна
))
May 19 2015, 19:32