ИИИИИИИ изложбата беше невероятна! Свиреше се блус, тунела заехтя и се превърна от мизерно място в галерия за един ден. Всичко си струваше накрая! #happy
Та вчера си взех изпита, днеска се наспах зверски и за 3 часа изчистих, измих къщата и дори успях да изкъпя и среша кучето My day is DONE. Мога вече да пия!
хората излизаха повече, взимаха видеокасети под наем, нямаше мобилни телефони, музика се слушаше на уокмен, кока кола се продаваше в стъклени шишета :Д
Не мисля, че твоето твърдение е вярно. При мен лично никой не ме е уреждал на работа. Предишната ми работа е елита в сестринството и всички мислеха .......
.... че са ме наели заради връзки, което категорично не е така. Просто им показах на какво съм способна и ако ме вземат ще е добре за тях. Успех ти желая
Не знам кой какво слуша, но Agalloch ще забият в София на 22ри август и ми дадоха да правя плаката за концерта. Групата е чудесна, та който може, да отива.
Тамън го постнах това и спря да вали, go figure.
May 23 2015, 22:50