sickornot
Има нещо много тъжно в тази рисунка.
bgdn
Когато демокрацията дойде след диктатурата на Кадафи в Либия...
mitternacht
Флиртувате ли? (С ГаджИто не вАжи, щото е easy mode)
sickornot
В голяма заблуда съм живяла досега. Мислих си, че мога да кандидатствам за свободни позиции, а то дори без интервю ми казаха, че взимат съседката на човека
blacksnoopy
Нищо не разбирам от цветя, имам бойна задача довечера да купя момина сълза. Има ли напазара, в сезон ли са у-а.. :?
dilana
Youtube най-накрая добавиха Autoplay!
hurmaqny
Животът е хубав на две и половина.
Много е приятно представено
Mar 25 2015, 13:58абе пич, ти що не станеш критик? имаш този талант и можеш да го развиеш
Mar 25 2015, 14:06Ами... аз съм си филолог, а това е било едно от основните ни занимания.
Mar 25 2015, 14:16а какво работиш?
Mar 25 2015, 14:31Подобно на голям процент висшисти - в момента - нищо.
Mar 25 2015, 14:41