dandelion
Excel под Мак ми крашва по 2 пъти на час тази седмица.... дали пиратската ми версия куца е въпросът
dandelion
Пък стискайте ми много палци за следващия час, пък
mitternacht
Скука ми е. Как ще взема, тъй ми се струва, да подхвана "Брейкинг бад"... че и една серия не съм гледал и е срамота.
bgdn
Енергото започна да преследва дори неодушевени субекти - "Асансьор получава сметки за ток"
dandelion
Доброзорната почивка в Дубай свърши. Следобеда пак към Амстердам.
Bobdweller
РИП, инглиш ленгуидж ас уел...
tedo92
There are no two words in the English language more harmful than "good job".—Whiplash беше бая добър, май ще хвърля око и на някои други от спечелилите Оскари
В сряда имах оферта за работа в германия за синиър дев... I Declined
Mar 06 2015, 00:14Е гоуем си!
Mar 06 2015, 00:56skills in demand
Mar 06 2015, 10:37@aviatrix, то в linkedin и аз имам бая оферти, но не за България... Не знам защо разни индийци ме канят в Лондон или искат да им фриилансвам
Mar 07 2015, 01:26А на мен ми се работи в малка/средна БГ фирма, не в някоя ферма и седя и си чакам
Mar 07 2015, 01:27