Bobdweller
В настроение за хубава музика и релакс.
schizophrenia
дръм и джаза беше едно от най - хубавите музикални преживявания, които съм имала тази година
notexist
Донесе ми баклава и торта и хвана пътя. Да съм се утешавала със сладко, че нямало да остане. Дебил <3
coolpuppy
Търся някой запознат с условията на изплащане на болнични.
dandelion
Една от по-яките бутилки на работа. Дракона си е един вид статуетка в бутилката
mitternacht
Гледам как щъкат студентите. 1. Fuck I 'm old. 2. Хубави времена бяха.
най-добре ми стискай палци
Dec 03 2014, 15:10Важното е, че вече имаш смелостта и желанието
Стискам ти!
Dec 03 2014, 15:24http://www.reddit.com/r/videos/comments/25cbz...ve/chfub3m
Dec 04 2014, 00:54@mudisoft http://jackandjilltravel.com/how-much-does-a-...revisited/ за обиколката имам, но после safety net нямам. Ще му дойде времето
Dec 04 2014, 08:47interesting link
Dec 04 2014, 20:28