Rx-Ende
Колаборация, короборация, колорабация, боролокация, борова акация, рачоколбасация.
mitternacht
басссимайката..... <3 <3 <3
dandelion
Прочетох, че жена се обадила на 112 да каже за тигъра и операторката не й повярвала.. Абе.. работата ти не е да вярваш или да не вярваш, не си ти съдник!
bgdn
От местопрестъплението: Гардероба
notexist
Това да се напиеш с хубав алкохол е най-хубавото нещо на света.
един фервекс или нещо от сорта да пиеш? Даже може да ти поразмине..
Dec 09 2014, 18:16no pills!!! ще ми мине довечера като отида на сауната
Dec 09 2014, 18:17
)) Сауната звучи добре!
Dec 09 2014, 18:34Хем не щеш да се лекуваш, хем се оплакваш, че си болна. Seems legit.
Dec 09 2014, 18:35 през mobiХапчета не пия, това не означава, че не намирам начини да се лекувам. Просто няма как докато съм на работа 12 часа
Dec 09 2014, 18:59