Търсене на постове: ба

Snoopy
leap-of-faith_724_482_80.jpg blacksnoopy
Уау, днес бащата е успял да си мърда пръст на ръката от парализираната половина на тялото. Огромен напредък!
Цончев
tsonchev
Edit: снимките ще останат на харда. Все пак хубав спомен, но този пост не - неочаквах такова внимание
Грозното Патенце
Ducky
Сутринта ми започна с тази песен и цял ден си я пея. А не е хубаво туй. :D
Snoopy
blacksnoopy
Май някой тук беше писал за Let's Be Cops, наистина се оказа забавно филмче :)
Alita
Alita
скоро няма ли да има среща на едното?
-=*****=-
mitternacht
Сънувах, че се женя. Беше странно, щото не знаех за коя жена по-точно, нито пък какво се очаква от мен да правя по време на сватбата.
Цончев
tsonchev
този гаден момент когато неуцеля хубаво таб-а на браузера и си затворя точно този с плейста с музиката :S
Георги Неделчев
joronedelchev
@blacksnoopy Ами и аз съм на 125%, не само за моя сайт, но и за много други, когато съм на 1920-монитор. На стандартни екрани всичко е екстра.
Боби
Bobdweller
Препоръчайте ми някоя добра adware removal програма, моля.
Георги Цветанов
t0m3kk
Имам 3 покани за inbox на google, ако някой иска да пробва - да каже :)
Kalin
kstanishev
А знаете ли как се печелят пари от интернет? http://uteambg.com/da-uvelichim-parite-si
Георги Цветанов
t0m3kk
Тия от abv са ебати злетаците... не им работят коректно сървърите, а дори не може да се свържеш с тях... и при нас виснат една камара мейли в опашката...
Теодор Георгиев
tedo92
Сагата продължава: Dell са най-големите. Вчера ми смениха дъното, но тъй като wi-fi адаптера явно не бачка, тия дни ще дойдат отново да го сменят.
Snoopy
blacksnoopy
@joronedelchev С новият дизайн на блога ти ми е много некомфортно да чета без да зуумна на 125%. В сайдбара са ми прекалено много връзките и не мога да ги
hurmaqny
Halp me, Oneplus One или Nexus 6? Обосновете се, моля.
Страница: 83 84 85 86 87

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата