nemesys
Кой искаше ivite за Inbox, че имам 3 ?
Alita
тъй като явно днес не ми е ден, искам да попитам контрольорите имат ли право да ти блокират картата?
aviatrix
тоя аваст е най-безполезната антивирусна евър! влизам в компа на братовчед ми и гледам един куп malware .... все още сканира с malwarebytes и има 123 засечени .
aviatrix
абе на някой да му е звънял непознат номер от сорта на : +35924821023 ? о.О
ReXTaN
Доста нови колички почнаха да се появяват и в Русе ..
Ethernet
Абе к'во стаа с тоя YouTube бе д*ба майка му?
Alita
времето хубаво ли е или така ми се струва?
Ducky
Идеята е да намериш защо да се усмихнеш сутринта, защото колкото и кофти да ти е деня нататък, все пак си си намерил малко хубаво нещичко, което си пазиш. (:
t0m3kk
Времето минава, а сайта тук запада... Разгледах профили на разни хора, които са що-годе активни, та гледах до 10-та страница и се върнах в постовете им от 2012
SaTaSi
Само 500лв при гинеколожката от както ме лекува. И сега иска да ме оперира и да ми прави пластика на тръбата. И дори няма да ми увеличи шанса като цяло за дете.
Ethernet
Пристига джип от австрия в сервиза, отварам багажника - малко коте. Емиии честито на печелившите!
harlequin
I shit you not: на една от лекциите присъства пич с басов глас, който би звучал секси дори докато чете рекламите на Пикадили.
mersii
Nov 01 2014, 22:13изглежда готино, но не знам кой би го предпочел пред gmail. по-подредено ми се струва там. и другото което е не мога да разбера що в inbox ми излизат и изпратените. done i snooze изобщо нз с какво биха ми били удобни тези функции :Д с включени бъндъли е пък съвсем сбъркано.
Nov 02 2014, 05:18общо взето е нещо по-различно и само да му свикна ще ми харесва повече
Nov 02 2014, 05:19и не видях никакви настройки в това чудо - филтри, препращания.. предполагам щото е в някаква алфа и в бъдеще ще ги добавят.
Nov 02 2014, 05:23Имам още ако на някой не съм пратил предния път.
Nov 07 2014, 20:52