_PKP_
Някой знае ли на тези устройства има ли ограничение в трафика?
viktorkoichew
Слагам си ограничение на facebook посещенията. Три на ден.
veidar45
Знаете ли дали има някакво ограничение в Саундклауд?
t0m3kk
Качих дискографията на Fler в data.bg (знам, че е тъпо там, но само там се сещам да няма ограничение на файловете), сега качвам и тази на Bushido ;]
blacksnoopy
Аре бе, тия vbox7 няма ли да махнат това ограничение от 100MB. 2010 е вече..
Kamino
Чрез няколко изречения (няма ограничение) се опитайте да продължите телефонната връзка осъществена чрез машината на времето.
http://www.sexnature.org/component/option,com_kunena/Itemid,92/func,v...1118
колко мегабайта след 10-те ти пуска, и аз гледах че смоя план защото не искам да го сменям има 15, 25,50 да си добавя но пише, че след като свършат
Mar 25 2011, 00:35можеш да ползваш 30% от колкото е абонамента на 128 кб и край, с глобул съм между другото
Mar 25 2011, 00:35http://globul.bg/bg/postpaid.18.html?posm=18 Тук гледай. След като изтекат mb от пакета ти е неограничен, но има ограничение на скороста
Това е. Питал съм
Mar 25 2011, 01:12няколко пъти дали има друго ограничение и винаги са ми казвали, че няма
Жестока оферта си е просто.
Mar 25 2011, 01:12еми значи това е моята схема
ще видим утре какво ще стане
Няма да пропусна да се похваля 
Mar 25 2011, 01:21