sandprince
Ужас...групирането на слоеве в photoshop-a си имало ограничение...в смисъл може да се прави до определен брой поднива с групи. Гадни Adobe !!!
Snooby
Днес се зарових в четене. Трябва да слагат някакво ограничение на reader-a, че иначе ме заболява главата от инфо. :X
Sham
искам да сложа тв онлайн в блога, но Wordpress не смята,като мен...с това ограничение на скриптове...