t0m3kk
Нестига, че днес играя супер слабо, 'ми и интернета ми спира от време на време та губя още игри....
miro91
Някой в София в студентски за билярд?
t0m3kk
Играя билярд там от 3 дни, имам под 20 игри общо и тоя направо го сцепих... Ма така е кат' ми вика "vaffanculo"
Anellya
И забравих да кажа - не ме бива в билярда, но другата седмица съм на нощно каране на кънки!
tedo92
Хах, 8ми юли, стадион Академик, Judas Priest + Whitesnake. Продавам бъбрек, някой да иска?
gogata2427
6-6-6 - сядам да ям,тая вечер щяхме да ходим на билярд клуб,ама един от нас няма пари,друг се готвел за училище..
blacksnoopy
@PATLAKA абе снощи ни хрумна с някои приятели да напраим някое билярд кафенце с нагриленца, че няма наблизо около нас ;d
чудя се как най-близкият магазин за цигари е на 12 километра от мен и играя билярд, а ти ?
Feb 15 2011, 03:31слушам музика! и се радвам, че не пуша и че бях на билярд миналата седмица.
Feb 15 2011, 03:33хубаво е да не пушиш... 'щот' просто не изпадаш в такива моменти... трябва пак да спра цигарите
и к'фа музика слушаш 
Feb 15 2011, 03:34От всичко по много. никога не е излишно. а някой от приятелите ти няма ли цигари?
Feb 15 2011, 03:43абсурд ся заради няк'фа "мозъчна прищявка", да будя някой, за да ходя до тях да взема цигари...
Feb 15 2011, 03:44