sandprince
прибрах се, пοиграх билярд и пийнах бира. хубав петъκ :]
notexist
Ходи ми се на билярд, а ми е студеноооо...
podmatrix
След малко отивам да взема брат ми от градина и после на билярд с Ивето, а довечера яко учене :X
venom
Отивам да поразцъкам малко билярд :]
yordanoff
Math - passed. English - missed. Билярд в Q (@eyankulov ни смаза), измръзване в Борисовата... и от тука-натам намаляваме темпото с тва даскало, не си струва.
georgimateev
@tom3kk тури го на майка му ... звънни 2-3 телефона и идете на билярд
dimitroff
Няма училище, събрахме се 12-ма за билярд... Life's good
dimitroff
Аз ли играя билярд много добре или просто съм родена бафта :d