podmatrix
Тази вечер умрях от скука. Пих 2 бири, парите свършиха, цигарите също и да, прибрах се да продължавам тъпеенето в нас.
Snooby
Отивам някъде да пия биричка.
ladyjoana
до сега играх федербал.. като за мързеливки 100 го ударихме.. душ, манджа и излизаме на по биричка в парка със съучениците what a wonderful day (sun)
Snooby
Днес само на бирички го карам.
blacksnoopy
Ударих една биричка с колега на това хубаво време и сега ме мързи супер много