MARFI
Вчера бях изпълнен с енергия и имах желание и нагласа за поне 10 поста в блоговете, след няколко бири и сън се изпари...
_sunshine_
колко добре ми влезе тая биричка само.. добра вечер беше.. много обичам да водя стойностни разговори на по ботилка бира (сън) ..само дето слънцето ми липсва..