Търсене на постове: бири

Serjo
Serjo
айдеее на бирите :D
Антоан
toonito
Добро утроооо. Деня е супер. Пих кафе, сега трябва да порешавам задачи и после отивам да играя хек и да цъкаме бирици
Александър
aftercollabz
След малко потеглям към парка за биричка с приятели. :) Дано не духа.
Александър
aftercollabz
@Dr1nata Ми баце ше я мъчим.И аз добавих няколко бири ама на началната страница не може така да е чак на 3 място бирата.Сън не ме лови така като я гледам. :D
Антоан
toonito
Сега се пребирам от училище. Лягам да полежа, че съм страшно изморен. Имам и 3 бири под ръка таа.....
Антоан
toonito
Малее навън к'во зарибено време се намира....слънчево, синьо небе...след малко пейка, касетофонче, бирица! Silent City са в плейлиста (rock)
Емил Станчев
Emyto
Е, мързелът се предаде пред жаждата. Вече си имам 9,5 бири :).
Ненко Иванов
nenko
Пиивам си биричка, бачках до преди малко по скоро организационни неща, и сега слушам Eddie Vedder от soundtrack-a na In to the wild. Много добър филм!
Никола Павлов
Nick
Наливам се с биричка и чопля семки. Какъв по-хубав завършек на седмицата :)
Александър
aftercollabz
Ох, сядам да почета малко, после мисля да поспя, че довечера ще се разбивам самичък. :D Мисля биричка да взема и разни мезенца и да се наместя пред компа. :)
Антоан
toonito
До ся бях на олимпиада, ся разцъквам бирица у нас и слушам музичка. След малко кат свърши галончето шми доийде инспирацията и ше прая глупости на шопа
Serjo
Serjo
Време е за малко биричка :D :D
eXtreme
eXtreme
някоя за биричка на центъра по обяд? :D
RuuL
много е хубаво времето, обядвах на слънце перфектно беше... зимата си отива и това радва... по биричка на пека супер яко
Антоан
toonito
Ся се връщам от репетиций и пия бирица! @krissssssssi гледай да запомниш шот иначе не моиш да наваксаш o0 (omg)
Страница: 62 63 64 65 66

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата