toonito
Добро утроооо. Деня е супер. Пих кафе, сега трябва да порешавам задачи и после отивам да играя хек и да цъкаме бирици
toonito
Сега се пребирам от училище. Лягам да полежа, че съм страшно изморен. Имам и 3 бири под ръка таа.....
toonito
Малее навън к'во зарибено време се намира....слънчево, синьо небе...след малко пейка, касетофонче, бирица! Silent City са в плейлиста (rock)
nenko
Пиивам си биричка, бачках до преди малко по скоро организационни неща, и сега слушам Eddie Vedder от soundtrack-a na In to the wild. Много добър филм!
toonito
До ся бях на олимпиада, ся разцъквам бирица у нас и слушам музичка. След малко кат свърши галончето шми доийде инспирацията и ше прая глупости на шопа
RuuL
много е хубаво времето, обядвах на слънце перфектно беше... зимата си отива и това радва... по биричка на пека супер яко