Търсене на постове: бири

Fritillaria
Ее човек да няма с кой да изпие една биричкаа в паркчее,градинка и на тва хубаво време... тцтц бахти хората ахахаха :P
Петър Илиев
pesho
В студиото на Darkstep съм... раперски мухабети, биричка...и като си помисля че тря се връщам в офиса ми е кофти... аман от рабоата :)
eXtreme
eXtreme
навън времето е прекрасно :) липсваше ми да пия студени бири по къс ракав :)
Snoopy
blacksnoopy
Са се прибирам след 2-3 бири и ще ям торта, че няма друго за ядене :)
RuuL
Не забравяй те този петък 29/02/08 Димна Завеса на живо в клуб Фънкисссс 5лв е входа и за всеки ще има по една биричка за начален тласък :)
yordanoff
И аз си отворих една биричка, пък към 3-4 пак една, но навън :)
Yossarian
Все още е 11:45, а вече отвориха бирите. Блогосрещата зацикли в бзинтересна посока.
Snoopy
blacksnoopy
Много хубаво време. Биричката беше на място :)
Геле
Sicky
Три бирички вече са супер,а може и просто да ми се приспива
Геле
Sicky
Пих две бири и се заредих на компа :) Гадното е,че и след 2 бири пак ми е тъпо,май са малко...
RuuL
добро утро :D аз още си пия кафето... тия дни съм голям търтей... разходки, кафенца , кръчмета, бирички уа уа уа !!!
eXtreme
eXtreme
малеле кило китайско + 4 бири не си е хава за човек 60 кила... :)
RuuL
@bad4e е не съвсем повече по работа насам на там съм аз :) вчера обаче цял ден бяхме на бири водки ракии кои каквото докопа.....
pancake
охх, аз в момента пия биричка и рупам тука някъф чипс.. зарибително е обаче, в оригинал :]
Snoopy
blacksnoopy
Ох, качвах мебели до 5 етаж по тясно стълбище. Ужас :d Добре, че имаше биричка.
Страница: 62 63 64 65 66

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата