blacksnoopy
Ултрамаратонец-фотограф + 7 дни в чужбина = много багаж
blacksnoopy
Последен ден на работа и започвам почивка за големия секс след 7 дни
blacksnoopy
Трябва да стана в 04:30, за да отида в Търново да потърча
bgdn
Снимка на работното място...
mitternacht
За една нощ времето застудя с десетина градуса. Meeeeh, f*ck you, weather!
_e7
кои са по-зле - apple телефоните или телефоните работещи с уйндоус?
mitternacht
Пролет. Някви лястовички ми се таковат на прозореца. Пууу, не млъкнаха.
blacksnoopy
Дават ли ми се 300 лв за раница :?
eMkyyy
Само при мен ли при отворен IE на Windows 10 ( Ползвам youtube за музика ) дълго време като се използва после и забива супер много и трябва рестарт на IE .
mitternacht
Нямаше да е лошо в университетите да ни учеха на по-практически умения. Ама с четене от папирусите от 70те години няма как да стане. Дълга и широка тема.... :/
Хахха добър въпрос
7 дни в чужбина е 4 чифта дрехи + 7 чофта бельо.. Аз за 7дни в чужбина пътувам с ръчен багаж и раница за камерата хахха
Jun 21 2016, 10:01Само едни спортни обувки има да му мислиш
Jun 21 2016, 10:01Как един чифт, с 3 съм
Ама то това е 120 км 6000 метра денивелация, има си изискване за екипировката
Jun 24 2016, 14:37Wow... I see
Jun 24 2016, 15:19Лошото е, че ще вали и трябва да имаме резервна екипировка за преобличане
Jun 24 2016, 18:40