nemesys
Егати, товато още работело :]
joronedelchev
Боже, не съм влизал тук от почти 6 години, но реално мислех, че са даже повече. Но пак откривам колко по-приятно е от Туитър.
nemesys
Ако нещо работи през IE, но не работи през друг браузър, бъг ли е или фичър?
aviatrix
Алооо, децата! честит празник!
bgdn
"В политиката няма случайни работи, ако има то можем да се обзаложим, че някой го е пожелал" Ф. Д. Рузвелт
aviatrix
ако някой ви каже че node.js е як, shoot him in the face.