изграждането на шрифт изглежда лесно, но всъщност е доста труден процес, има много правила и терминологии, както и изисква много набито око така че успех
Тука имаше една страхотна череша, общинска, и ние сме на нея и си берем, и ядем.Едни дърти ни навикват, а дори не е и тяхна. И след няколко дена беше обрана,
За мен е важно един певец да може да си пее песните добре на живо и след като чух този лайв наистина признах гага http://www.youtube.com/watch?v=SkWoA25V4tQ
Feb 15 2012, 20:36друг си е въпроса,че всеки харесва и се кефи на различни неща.просто трябва да уважаваме предпочитанията и интересите на другите
Feb 15 2012, 20:38Ти само live версии ли слушаш? Аз винаги уважавам избора на другия, просто искам да разбера защо е така, как и защо гледа на нещата по различен начин.
Feb 16 2012, 13:02е, естествено че не слушам само лайв версии.в случая с лейди гага виждам,че може да пее и го потвърждавам.не мога да кажа на черното бяло
Feb 17 2012, 00:03за мен един изпълнител си е свършил добре работата,когато те накара да настръхнеш,слушайки го как пее на живо
Feb 17 2012, 00:05