specter
Е само това не бях виждал още из влаковете на БДЖ ... Кога ли ще се озова и аз в някой товарен вагон ...
http://www.btv.bg/az-reporterut/id/12/pg/1/usernews/8613519...html
supernovini
Вече е факт едно от най-добрите ръководства за справяне с държавния зрелостен изпит по български език. То включва основните принципи и правила за правилно писан
http://www.topdalavera.com/%D0%B7%D0%B0-%D1%83%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B...0%BA
Sinbg
Футболистът Стилиян Петров е болен от остра левкемия, съобщиха от британския клуб „Астън Вила“. научи Sin.bg. Спортистът обедини целия свят с любов към него.
http://sin.bg/stilian-petrov-s-levkemia-obedini-cial-sviat
dandelion
Ией ако всичко върви по план от понеделник ще живея във фабрика за бира в центъра на града, "преработена" в апартамент!
RadialEx
един ден до моето пълнолетие!..
Sinbg
Подобри вкуса и аромата на семенната ти течност с тези 10 храни и правила, за да се наслади половинката ти на оралната любов точно колкото теб.
http://sin.bg/10-hrani-za-vkusna-sperma
notexist
установих, че ревността е голям стимул :Д
coolpuppy
Успях да стана след 5 часа сън.
Обаче на Септември се качват още 400 човека до Стамболийски, а на Стамболийски се качват 2,000 до Пловдив... нали се сещаш колко места са това ?!
Apr 18 2012, 00:24Окей философе, аз ти обеснявам, че на по-дълги разстояни по-малко се пътува гратис ти си знаеш твоето.Все едно си единствения които пътува от години. Респект
Apr 18 2012, 10:33Човек, казвам ти, че не само дългите разстояния са проблем... Замисли се малко, че дали ще пътуват 40 минути или 4 часа, те пак са си 400 човека
Apr 19 2012, 00:47Като сметнеш. че в един вагон са по около ~90 места, сети се за колко вагона допълнително ти трябват
Apr 19 2012, 00:48Остави това, колко места трябват - колкото има толкова са. Друг ми беше поинта, ама няма значение. А за последните два поста съм съгласен с това, което казваш.
Apr 19 2012, 14:36